Vyberte stránku
KDO JE ZA PROJEKTEM ŽIVOT BAVÍ?

Jmenuji se DITA HRUDOVÁ,

jsem lektorka, marketérka a průvodkyně životem.

Jsem žena a matka tří synů.

A právě mateřství mě naučilo, že život je nekonečný proces poznávání a neustálá změna. A že ta změna může být příjemná a smysluplná, když kolem sebe máte ty správné lidi.

Před tím jsem působila v CzechInvestu. Rozjela jsem projekt „Partnerství“ a poslala do světa novou kampaň „Innovative by Nature“. Kampaň prezentovala české lidi, jejich vynalézavost a mimořádnou schopnost řešit problémy. Jsme prostě dobří, i když si často nevěříme.

Dva roky jsem žila a pracovala v Bruselu. Tam jsem potkala spoustu nespokojených lidí, kteří uvízli ve „zlaté kleci“ svého dobře placeného místa a nedokázali se odhodlat ke změně, po které ve skrytu duše tolik toužili.

Během mateřské “dovolené” jsem si vyzkoušela práci pro neziskovky a poznala ten úžasný pocit uspokojení z práce, kterou má smysl dělat i zadarmo.

Obrovskou inspirací jsou pro mě maminky, které dokážou skloubit několik rolí dohromady, aniž by si toho byly samy vědomy. Většina z nich totiž disponuje kompetencemi na úrovni vrcholového manažera.

Jsou všestranné a efektivní. Musejí být. A přitom mají před návratem do pracovního procesu obavy, že vlastně „nic“ neumí…

A jak s tím souvisí role mužů v měnícím se světě? Jak si dnes představujeme “pravého chlapa” a jaký vzor dáváme našim dětem? Myslím, že děti učíme hlavně tím, jak my sami žijeme.

Ve svých kurzech čerpám z vlastní životní zkušenosti, kdy jsem učinila nelehké životní rozhodnutí s cílem osvobodit se v profesním i soukromém životě. Díky tomu jsem znovu objevila svou životní energii, získala zdravý nadhled a na své cestě potkala lidi, s nimiž mě “život baví”. ? A právě s nimi se můžete setkat na kurzech v tomto projektu.

Vzít život do svých rukou stojí zato. A kdy je na to ten správný okamžik? PRÁVĚ TEĎ! Pojďte spolu se mnou začít psát svůj vlastní příběh podle svého.

Těším se na Vás!

JAKÉ VZDĚLÁNÍ VYUŽÍVÁM?

Lektorský kurz (Vzdělávací centrum ACZ, 2018) 

Vzdělávací program akreditovaný MŠMT v rozsahu 120 hodin, ukončený národní zkouškou NSK a získáním profesní kvalifikace “Lektor dalšího vzdělávání”

 

Kurz Flexi (Channel Crossings, 2017-2018) 

Tři vzdělávací moduly: projektové řízení, digitální kompetence a osobnostní rozvoj v rozsahu 120 hodin prezenčně + 80 hodin individuální práce na projektech + mentoring, couching a mastermind

 

Odborné a seberozvojové kurzy (ČR a USA, 2001-2023) 

Zaměření kurzů: efektivní učení, výchova dětí, teorie typů, seberozvoj, time management, mediální komunikace, krizová komunikace, management, moderování diskuze, duševní hygiena, prezentační dovednosti, projektové řízení, fundraising, zdravá výživa aj.

 

Vysoká škola ekonomická v Praze (1995-2000) 

Fakulta mezinárodních vztahů, 2 specializace: mezinárodní obchod a psychologie řízení, akademický titul Ing.

KDE JEŠTĚ MĚ MŮŽETE POTKAT?

Feel Good Company 

Tým profesionálů, který buduje zdravou firemní kulturu a přináší praktické ukázky pro každodenní vyrovnaný život a zdraví zaměstnanců.
Co učíme, to děláme, tím žijeme.

Step by Step ČR

Nezisková organizace, která se podílí na systémových změnách vzdělávání a usiluje o to, aby učení dávalo smysl a přinášelo radost. Jako akreditovaná vzdělávací instituce Je SbS ČR výlučným držitelem licence ke vzdělávacímu programu Začít spolu a pomáhá při jeho zavádění a realizaci v mateřských a základních školách.