KDO JE ZA PROJEKTEM ŽIVOT BAVÍ?

Jmenuji se DITA HRUDOVÁ,

jsem certifikovaná lektorka a průvodkyně životem.

Jsem žena a matka tří synů.

A právě mateřství mě naučilo, že život je nekonečný proces poznávání a neustálá změna. A že ta změna může být příjemná a smysluplná, když kolem sebe máte ty správné lidi.

Před tím jsem šest let působila v CzechInvestu. Rozjela jsem projekt „Partnerství“ a poslala do světa novou kampaň „Innovative by Nature“ na propagaci ČR v zahraničí. Kampaň vyzdvihovala české lidi, jejich vynalézavost a mimořádnou schopnost řešit problémy. Jsme prostě dobří, i když si často nevěříme.

Dva roky jsem žila a pracovala v Bruselu. Tam jsem potkala spoustu nespokojených lidí, kteří uvízli ve „zlaté kleci“ svého dobře placeného místa a nedokázali se odhodlat ke změně, po které ve skrytu duše tolik toužili.

Na „mateřské“ jsem si vyzkoušela práci pro neziskovky a poznala ten úžasný pocit uspokojení z práce, kterou má smysl dělat i zadarmo.

Obrovskou inspirací jsou pro mě maminky, které dokážou skloubit několik rolí dohromady, aniž by si toho byly samy vědomy. Většina z nich totiž disponuje kompetencemi na úrovni vrcholového manažera.

Dokonale ovládají time management, plánování, organizaci celé rodiny, krizovou komunikaci, logistiku, sociální kompetence, jsou neuvěřitelně efektivní a přitom mají po skončení takzvané “dovolené“ obavy, že vlastně „nic“ neumí…

A jak s tím souvisí role mužů v měnícím se světě? Jak si dnes představujeme “pravého chlapa” a jaký vzor dáváme našim dětem? Myslím, že děti učíme hlavně tím, jak žijeme my sami.

Proto stojí zato, vzít život do svých rukou. A kdy je na to ten správný okamžik? Právě teď! Pojďte spolu se mnou začít psát svůj vlastní příběh podle svého.

Těším se na Vás ?

JAKÉ VZDĚLÁNÍ VYUŽÍVÁM?

Lektorský kurz (Vzdělávací centrum ACZ, 2018) 

Vzdělávací program akreditovaný MŠMT v rozsahu 120 hodin, ukončený národní zkouškou NSK a získáním profesní kvalifikace “Lektor dalšího vzdělávání”

Kurz Flexi (Channel Crossings, 2017-2018) 

Tři vzdělávací moduly: projektové řízení, digitální kompetence a osobnostní rozvoj v rozsahu 120 hodin prezenčně + 80 hodin individuální práce na projektech + mentoring, couching a mastermind

Seberozvojové kurzy (různé v ČR a USA, 2001-2019) 

Zaměření kurzů: efektivní učení, výchova dětí, teorie typů, seberozvoj, time management, mediální komunikace, krizová komunikace, management, duševní hygiena, prezentační dovednosti, projektové řízení, fundraising, zdravá výživa aj.

Vysoká škola ekonomická v Praze (1995-2000) 

Fakulta mezinárodních vztahů, 2 specializace: mezinárodní obchod a psychologie řízení, titul Ing.